PuMPuRS projekts “Savas dzīves noteicējs”

Šogad jauniešu attīstības programma Go Beyond iesaistījās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta iniciatīvā skolēniem “PuMPuRS”, īstenojot 5 mēnešu garu skolēnu attīstību veicinošu projektu sadarbībā ar 18. maiņas vidusskolu.

Read More
Laura Orlina
Go Beyond '19 izlaidums

Go Beyond programmas laikā 2019. gadā ir aizvadīti piedzīvojumiem un izaicinājumiem bagāti 7 mēneši - tieši tikpat, cik mūsu absolventi. Programmas laikā jaunieši ir virzījuši savu izaugsmi, ik mirkli cenšoties pārkāpt sevi un dodoties pretī jauniem izaicinājumiem. 

Read More
Laura Orlina
PwC stipendiju konkursa fināls

Šī gada 7. jūnijā norisinājās Go Beyond ilggadējā sadarbības partnera PwC stipendiju konkursa fināls ar mērķi sniegt atbalstu jauniešu projektu tālākai attīstībai un īstenošanai. Lasi vairāk, lai uzzinātu, kā mums gāja!

Read More
Dāvids Pavlovs
Mācīties, lai kļūtu labāki

“Erasmus+” apmācību “Destination: Youth participation ietvaros 23 dažādu jaunatnes organizāciju pārstāvji un jaunatnes lietu speciālisti no visas Eiropas pulcējās Grieķijā, Atēnās. Apmācībās piedalījās arī programmas “Go Beyond” vadītājs Eduards Krūmiņš.

Read More
Dāvids Pavlovs
Claudio izaicinājums dalībniekiem

Jau par tradīciju kļuvis viena no Go Beyond programmas dibinātāja un lektora sniegtais izaicinājums jaunajiem programmas dalībniekiem - piecu dienu laikā savākt pēc iespējas lielāku naudas summu, kuru ziedot labdarībai. Vairāk lasi šeit! 

Read More
Dāvids Pavlovs
Darbaseminārs: Radošā domāšana

1. februāri Go Beyond jaunieši pavadīja radošā gaisotnē kopā ar Vitu Brakovsku, ilggadēju lektori. Par Vitu klīstot leģendas, ka katram dzīvē viņa esot jādzird. Ko interesantu ieguva jaunieši lasi vairāk šajā rakstā!

Read More
Dāvids Pavlovs
Seminārs: Prezentēšanas prasmes

Pagājušajā nedēļā jauniešiem bija iespēja apmeklēt semināru par prezentēšanas prasmēm, kuru vadīja Krista Vāvere, kura ir pieredzējusi mediju komunikācijas un prezentāciju vadīšanas pasniedzēja, trenere un konsultante, žurnāliste ar vairāk kā 20 gadu praktisko pieredzi. Kā jauniešiem gāja un ko viņi ieguva lasi tālāk šajā rakstā. 

Read More
Dāvids Pavlovs
Pēcpusdiena ar vadītājiem

8.decembrī Rīgas Biznesa skolā notika pasākums “Pēcpusdiena ar vadītājiem”, kurā 5 uzņēmumu  vadītāji un 38 jaunieši tikās, lai kopīgi pārrunātu, kāds ir labs vadītājs, kāds ir labs darbinieks un kāda ir laba darba vide gan no jauniešu, gan no vadītāju perspektīvas.

Read More
Dāvids Pavlovs