Iepazīsimies! Go Beyond dalībnieki

Dalību jauniešu attīstības programmā Go Beyond uzsākuši 18 aktīvi, mērķtiecīgi un darīt griboši jaunieši, kas gatavi ieguldīt laiku un darbu savā un citu attīstībā. Iepazīsimies!  

Lelde-Gusta-Go-Beyond

Lelde Gusta

Šobrīd mans dzīves moto ir "Tikai uzdrīkstēties!"

Prasmes, kuras vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir prasme strādāt komandā, kritiski domāt, uzstāties publikas priekšā. Manuprāt, prasme strādāt komandā ir ļoti būtiska, jo vienam pašam ko paveikt ir ļoti grūti un tas var prasīt divreiz vairāk laika, taču caur komadas darbu, mainoties ar idejām un pieredzēm bieži vien tiek atrisināti šķietami neatrisināmi jautājumi. Komandai piemīt maģija.

Mani motivē citi cilvēki, kuri dara, riskē un realizē idejas, kuras, varbūt, citi uzskatīja par nerealizējamām.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir uzdrīkstēties vairāk, atvērt prātus plašāk un nenobīties!

 

_DSC0205-3-1.jpg

Dārta Kamilla Kambala

Šobrīd mans dzīves moto ir “Izaicini sevi iespējām!”

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā ir kompleksa problēmu risināšana, jo problēmām var būt daudz risinājumu, bet ir jāprot tos novērtēt un rast sev atbilstošāko un efektīvāko veidu. Tas paplašinātu redzesloku un radošumu-tvert problēmas kā izaicinošākos uzdevumumus.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir komplimeni, ko dzirdēju no domubiedriem, kad sestdienas vakarā pie kamīna viens otram teicām labus vārdus. Atziņas lika novērtēt sevi, balstoties uz citu viedokļiem. Tas bija aizkustinoši un spēcīgi pozitīvi.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir sapņot, uzdrīkstēties un pārsteigt sevi!

Ja Tu vari to izsapņot, Tu vari to izdarīt. – Walt Disney

 

Una-Arbidane-Go-Beyond

Una Arbidāne

Šobrīd mans dzīves moto ir "Veiksme nekad nav par velti" - ir daudz jāstrādā, lai kļūtu veiksmīgs.

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir neatlaidība. Neapstāties pie pirmajām grūtībām, daudz strādāt un sasniegt mērķi!

Motivējoša vide, apņēmīgi jaunieši un līdzcilvēku atbalsts ir tas, kas mani visvairāk motivē.

Ir ļoti grūti definēt vienu konkrētu spožmirkli, taču man šķiet, ka mans lielākais ieguvums šajā četru dienu seminārā bija Claudio saturīgās un aizraujošās lekcijas.

Marta-Kaugure-Go-Beyond

Marta Kaugure

Šobrīd manas dzīves moto ir “Kāpēc nē, ja var jā?" un "Bez cīņas nav uzvaras".

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir pacietība, jo jebkurš process aizņem laiku un prasa attīstību. Lai iegūtu rezultātu, dažreiz nāksies gaidīt ļoti ilgi.

Mani motivē iespēja kaut ko pašai radīt. Vienalga, vai tā ir filma vai pašas atjaunots velosipēds.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir atgādinājums - ja jūs paši ticēsiet, ka varat sasniegt visu, par ko sapņojat - jums to neviens atņemt nevarēs, tāpēc ticiet sev un savam spēkam.

_DSC0206-3-4.jpg

Sindija Bora

Šobrīd mans dzīves moto ir “Don't make dreams, make goals”.

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā ir, spēt izveidot mērķus tā, lai tos var arī sasniegt, un nebaidīties mērķēt augstāk, jo tā ir prasme, ko pielietot visu mūžu.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir Mini Chalenge sasniegums un tas, cik īsā laikā ir iespējams savākt un paveikt ar tik minimāliem ieguldījumiem.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir neapstāties pie pirmajām, otrajām un kārtējām grūtībām un izaicinājumiem, jo tas tikai pierāda, ka tu dari, nevis sēdi komfortā.

Annija-Zalaiskalna-Go-Beyond

Annija Anna Zaļaiskalna

Šobrīd mans dzīves moto ir ''Stop managing your time. Start managing your focus."

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir spēja vieglāk komunicēt ar līdzcilvēkiem, jo, runājot vairāk un ar vairāk cilvēkiem, ļauj ikvienam paplašināt savu redzesloku, kā arī rast atbildes uz saviem jautājumiem.

Mani motivē sajūta, ka visas pasaules iespējas man ir atvērtas. Mani aptur tikai es pati.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir sajūta, ka mēs visi esam domubiedri, kuri grib sasniegt panākumus savās dzīvēs, bet mēs to izdarīsim kā Komanda. Viens par visiem, visi par vienu!

 

_DSC0219-3-2.jpg

Letīcija Klaiva

Šobrīd mans dzīves moto ir “Jo vairāk dari, jo vairāk vari izdarīt!”

Mani motivē interesantas lietas, kurām es redzu jēgu, izaicinājimu, kā arī cita teiktais: "Tu taču nevari!"

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir tas, ka visi, kas darbojas Go Beyond, ir ārkārtīgi atvērti un pozitīvi cilvēki. Tas ir gan dalībnieki, gan pārējie, kas ietilpst Go Beyond komandā.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir sasniegt savu mērķi, ar kuru viņi pieteicās GoBeyond, un, protams, sasniegt to lielo "dzīves" mērķi.

Marta-Muizniece-Go-Beyond

Marta Muižniece

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir līderība, jo man piemīt spēja koordinēt notikumus, tomēr noteikti ir vieta izaugsmei, lai šī līderība nekļūtu par "bosošanu". Vēlos attīstīt arī māku realizēt idejas - piesaistīt pareizās organizācijas, atrast iespējas un izdarīt līdz galam. Vēlos attīstīt arī savu vērtību skalu - saprast, kuras ir tās vērtības pēc kurām vadīšos nākotnē lemumu pieņemšanā.

Mani motivē darba rezultāti un ikdienišķās veiksmes, kā arī mērķi, kurus uzskatu par sasniedzamiem.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem - lai vienmēr skats nāktonē un nekad neapstājas iekšējais dzinējs, kas liek tikties uz arvien augstākiem mērķiem! Un, pats galvenais - LAI SKAISTI ! Jo tas taču ir svarīgākais - saredzēt un saveidot to skaisto!

Eduards-Leonovics-Go-Beyond

Eduards Leonovičs

Šobrīd mans dzīves moto ir “Sapņi nestrādā, ja tu to nedari!

Mani motivē cilvēki, kuri dara, nevis sēž.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir atklāsme, ka nostādu nepietiekami augstus mērķus.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir rāpojiet, peldiet vai veļaties, bet vienmēr tiecaties uz savu mērķi!

Raivo-Vilcans-Go-Beyond

Raivo Vilcāns

Šobrīd mans dzīves moto ir “Life is what happens to you while you’re busy making other plans.” /Allen Saunders/ (daudzi kļūdaini uzskata, ka tas ir John Lennon sauklis)

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir pašdisciplīna (konkrētāk, laika plānošana), jo, tai klātesot, var sasniegt vēl vairāk mērķu.

Mani motivē spēja kaut nedaudz mainīt notikumu gaitu uz pozitīvo pusi jebkurā veidā.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir atziņa, ka dzīvē bieži ir jādara tas, kas neizraisa patiku. (It kā es to zināju, tomēr sapratu vien nesen.)

Elina-Peiseniece-Go-Beyond

Elīna Peiseniece

Šobrīd mans dzīves moto ir “Jā, rīts ir gudrāks par vakaru, bet gadījumā, ja aizgulies, labāk darīt tagad.”

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir noteiktība, jo ikdienā cīnos ar savu neizlēmību un dažkārt pat viedokļa trūkumu pret izvirzītiem variantiem, kas traucē gan attiecībās, gan pašizaugsmē.

Mani motivē visdažādākie pieredzes stāsti. Visvairāk tādi, kas nesākas pārāk veiksmīgi, vai pa vidu uzrodas kāds pamatīgs sarežģījums. Manuprāt, tas parāda, ka visi esam tikai cilvēki un tāpēc nav šķēršļu, lai paveiktu visu, ko vēlamies.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir atziņa, ka pat piecas minūtes vienkāršas spēles var izmainīt komandas dinamiku pilnībā.

_DSC0191-2-3.jpg

Edgars Andžs

Šobrīd mans dzīves moto ir “Strive for progress, not perfection”.

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir apņēmība, jo idejiskā līmenī ir ļoti daudz labu ideju un pareizu rīcības plānu, bet izpildījums pa reizei izpaliek.

Mani motivē darba vide, ģimene, mani mērķi.

Es domāju, ka veids, kā vispār Go Beyond četru dienu seminārs tika pasniegts dalībniekiem, bija ļoti profesionāls, un tika radīta šī darba vides atmosfēra. Un tas ir ļoti forši, ņemot vērā, ka šī nav atpūtas programma.

Paula-Cukura-Go-Beyond

Paula Cukura

Šobrīd mans dzīves moto ir “Dzīve ir tāda, kādu Tu to radi”.

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir darbs komandā, jo cilvēks viens pats nespēj panest pasauli uz saviem pleciem, ir nepieciešams līdzsvars, ko rada sadarbība un atbalsts.

Mani motivē labi padarīta darba sajūta.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir novērtēt katru mazo lietu dzīvē, jo arī piecas stundas miega ir daudz.

Elfa-Kalnina-Go-Beyond

Elfa Kalniņa

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir vēl vairāk disciplinēt sevi un ierasties visur un vienmēr laikā, jo līdz šim es sevi mēdzu saukt par pēdējā brīža cilvēku, un, ja būtu tāda iespēja, nokavētu tikšanos pat ar prezidentu. Šī ir lieliska iespēja šo nelāgo ieradumu pazudināt.

Mani motivē cilvēki, kuri ir man apkārt. Jebkurš jauns cilvēks, kuru es satieku, liek man paplašināt apvāršņus un paspert solīti vai lielākus soļus īstajā virzienā, savā dzīves ejamajā ceļā.

Viss četru dienu seminārs ir bijis viens liels spožmirklis. Tik daudz pieredzes, tik daudz jaunu zināšanu un kontaktu. Visa kā tik dikti daudz, bet šķiet visvisvisspilgtākais iespaids ir pirmā, mini-challenge, uzdevuma rezultāti mūsu komandai, kuri ir iegājuši vēsturē ar visvairāk iegūtajiem ziedojumiem komandai!

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem - apzinieties un novērtējiet tos resursus, kuri ir apkārt. Mums netiek dota iespēja sapņot nepiepildāmus sapņus. Visas idejas, kuras ienāk mūsu prātos ir īstas un realizējamas.

_DSC0072-3.jpg

Justīne Čerņavska

Šobrīd mans dzīves moto ir “Ko reiz apņemos un iesāku, to arī pabeidzu un sasniedzu!”

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir spēja kaut nedaudz izprast katra tipa cilvēku, jo brīžiem šķiet, ka tieši šī prasme man noderētu vēl veiksmīgākai sadarbībai ar citiem.

Mani motivē mana mamma - supersieviete - biznesa cilvēks, psihologs, pieredzes somiņa, laimes maciņš, plecs, uz kura paraudāt, superīgs draugs ikvienam un lielisks ģimenes cilvēks!

Spilgtākais iespaids no Go Beyond četru dienu semināra - būšana kopā! Vārdos to grūti izteikt, cik spilgti vēl ilgi atcerēšos šo sajūtu, ka bijām kā viena liela, nešķirama ģimene ar bezgalīgi pozitīvu harmoniju četru dienu garumā!

_DSC0257-5-4.jpg

Alīna Arikāne

Šobrīd mans dzīves moto ir “I can handle it”.

Go Beyond laikā vēlos attīstīt komunikācijas prasmes, jo vēlos brīvi runāt publikas priekšā un spēt tieši un citiem saprotami izteikt savu viedokli.

Mani motivē cilvēki, kas dara, nevis tie, kas izlemj, kāpēc nedarīt.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir ticēt sev un neapstāties pie grūtībām.

Signe-Ziedina-Go-Beyond

Signe Džuljeta Ziediņa

Šobrīd mans dzīves moto ir “Dari lietas pēc labākās sirdsapziņas!”

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir prezentēšanas prasmes, jo tās ir nepieciešamas jebkurā dzīves situācijā un tiek atzinīgi novērtētas.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir doma: tu pats nezini cik daudz esi spējīgs sasniegt, tāpēc neuzstādi mazus mērķus.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem - saskatiet visā pozitīvo! Un jūsu dzīve būs brīnišķīga.

Anita-Olava-Go-Beyond

Anita Olava

Prasme, kuru vēlos attīstīt Go Beyond laikā, ir komunikācijas spējas, jo šī ir viena no tām prasmēm, bez kuras nav iespējas iztikt divdesmit pirmajā gadsimtā, tā kā viss balstās uz komunikāciju.

Mani motivē apkārtējo cilvēku entuziasms un viņu mirdzošās acis, kad viņi dara to, kas ir viņu aizraušanās.

Mans spilgtākais iespaids no 4 dienu semināra ir cilvēku dažādība. Un visforšākais ir tas, ka ikviens ir gatavs mesties darbā un piedzīvojumos un iziet ārā no savas komforta zonas.

Mans novēlējums pārējiem Go Beyond dalībniekiem ir izprast labāk sevi, attīstīt savas stiprās puses un vienkārši izbaudīt šos 10 mēnešus.

Dāvids Pavlovs