PwC stipendiju konkursa fināls

Šī gada 7. jūnijā norisinājās Go Beyond ilggadējā sadarbības partnera PwC stipendiju konkursa fināls ar mērķi sniegt atbalstu jauniešu projektu tālākai attīstībai un īstenošanai.

Programmas dalībniekiem bija iespējams pieteikties stipendijai 350 EUR apmērā un sākotnēji tai tika izvirzīti seši projekti. Pagājušā mēneša nogalē jau stāstījām par individuālo projektu starpprezentācijām, kuru laikā tika noskaidroti konkursa finālisti, kas tika izraudzīti PwC darbinieku iekšējā balsojuma ietvaros. 

_DSC0549-2.jpg

Finālā žūrija nolēma, ka stipendiju saņems Lelde Gusta ar projektu “Real life tours” un Dārta Kamilla Kambala ar projektu “Nākotnes prasmes”. Lelde Gusta projektā “Real life tours” piedāvā iepazīt Latviju un tās cilvēku stāstus to dabiskajā vidē, nevis tipiskus tūrisma objektus. "Real life tours" sniedz bagātīgu emocionālo pieredzi un iespēju digitalizētajā laikmetā atcerēties par sarunu nozīmīgumu.

Savukārt Dārta Kamilla Kambala projektā “Nākotnes prasmes” vēlas pievērst jauniešu uzmanību Pasaules Ekonomikas foruma publicēto TOP 10 prasmju, kas būs nepieciešamas 2020. gadā, attīstībai un izpratnei par to izmantošanu ikdienā. Dārtas projekta atslēga patiešām slēpjas atslēgā - lai piesaistītu jauniešu auditoriju, tika apgleznots auto, uz kura vizualizētas šīs prasmes. Ar to paredzēts doties uz festivāliem, lai radītu jauniešos vēlmi uzzināt vairāk un apmeklēt tiešsaistes sociālajā tīmeklī Facebook ievietoto saturu, kas tiks izstrādāts kopā ar profesionāļiem, kā arī Latvijā pazīstamām radošām personībām par viņu pieredzi TOP 10 prasmju izmantošanā.

_DSC0565-4.jpg

Pasākums norisinājās mājīgajās SPIKIIZII telpās un uz iedvesmojoša vilņa klausītājus pacēla pašizaugsmes centra izveidotājs Āris Birze. Viņš savā pieredzes stāstā atklāja, kā pārvarējis pats sevi, lai virzītu dzīvi mērķtiecīgi un darītu jēgpilnas lietas. Āris dalījās ar 5 ieradumiem, kurus viņš piekopj ikdienā: darīt vairāk to, kas citiem patīk vai otrādi - mazāk to, kas nepatīk, veikt pierakstus, lasīt vismaz vienu stundu dienā, meditēt, runāt ar cilvēkiem par savām idejām.

_DSC0542-2.jpg

Pasākumā bez šī gada Go Beyond dalībniekiem ar iedvesmas stāstu dalījās arī Go Beyond '15 absolvente Ieva Bogdāne, kura programmas laikā sāka brīvdabas sporta treniņu organizācijas "Green Grass" izveidi Siguldā. Viņas galvenā atziņa un ieteikums bija nepadoties un vienmēr meklēt iespējas turpināt, jo katram projektam ir savi uzvaras un zaudējuma brīži.

_DSC0605-2.jpg

Žūrijas komisiju pārstāvēja PwC Biznesa vadības un finanšu konsultāciju nodaļas direktore Baiba Apine, PwC Cilvēkresursu nodaļas vadītāja Signe Jansone - Lapiņa un PwC Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja Evija Baula.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Par PwC

PwC uzņēmumi palīdz radīt juridiskām un fiziskām personām vajadzīgo vērtību. Uzņēmumu tīklā 158 valstīs strādā vairāk nekā 236 000 speciālistu, kuru uzdevums ir sniegt kvalitatīvus revīzijas pakalpojumus, kā arī nodokļu un biznesa konsultācijas. Uzziniet vairāk  www.pwc.lv.

“PwC” apzīmē PwC uzņēmumu tīklu, kā arī vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija atrodama www.pwc.com/structure.

Dāvids Pavlovs