Ko par mums saka absolventi?

 
 
 
  UNA ARBIDĀNE

UNA ARBIDĀNE

Jau pirmajā četru dienu seminārā sapratu, ka šī ir vieta, kur satiekās aktīvi un mērķtiecīgi jaunieši. Programmas laikā esmu ieguvusi ne tikai zināšanas no darbsemināriem, bet arī pieredzējusi dažādas situācijas gan sava individuālā projekta laikā, gan sociālā projekta laikā, tādējādi mācījusies darot. Mana vērtīgākā atziņa - tikai darot mēs varam augt!

  RIČARDS KRIŽANOVSKIS

RIČARDS KRIŽANOVSKIS

Uzskatu, ka šī ir pasaules līmeņa iniciatīva, kura liek pamatus jēgpilnai, pilnvērtīgai un veiksmīgai karjerai. Piedaloties vairākās starptautiskās un vietējās jauniešu iniciatīvās, neesmu vēl redzējis tāda līmeņa profesionālismu, kāds ir Go Beyond komandai. Iesaku šo programmu tiem jauniešiem, kuri meklē veidus, kā sasniegt dzīvē vairāk, paralēli padarot to jēgpilnāku.

  DĀRTA KAMILLA-KAMBALA

DĀRTA KAMILLA-KAMBALA

Jauns redzesloka plašums, varēšanas augstums un skaidrāka vīzija turpmākai nākotnei. Esmu pilnveidojusi sevi kā līderi ne vien profesionālajā izaugsmē, bet arī personīgajā dzīvē, iemācoties uzstādīt kvalitatīvus mērķus un noteikt prioritātes, kas savukārt palīdz pieņemt apzinātus lēmumus izvēlētajā nākotnes virzienā. Visizaicinošāko ambīciju priekšā esmu saņēmusi izcilas mācības, pieredzi un ticību saviem spēkiem.


  RAIVO VILCĀNS

RAIVO VILCĀNS

Go Beyond man radīja brīnišķīgu iespēju uzzināt, ko nozīmē darīt gudri un darīt pilnvērtīgi. Ļāva atklāt savus talantus, savas problēmas un ieraudzīt tās pārvaramā gaismā.

Mana pārliecība ir skaidra - Go Beyond- tas ir ceļš uz pilnvērtīgāku dzīvi ikvienam, kas iesaistās programmā!

  ILZE ŠVARCBAHA

ILZE ŠVARCBAHA

Manu dalību Go Beyond programmā varu salīdzināt ar četrām stihijām – ūdeni, uguni, gaisu un zemi. 

ŪDENS. Sākumā nezināju, kam īsti esmu pieteikusies, kas notiks. Pirmais lielais uzdevums bija savākt finansējumu sociālajam projektam. Pat ja dotas 4 dienas un jāstrādā vienā komandā ar nesen iepazītiem cilvēkiem, viens mērķis virza komandu uz priekšu, lai to sasniegtu. 
UGUNS. Sociālais projekts Mobinga prevencija Ikšķiles vidusskolā bija labs piemērs, kā ideju realizēt no nulles. Tas sevī iekļāva visdažādākās situācijas: komunikāciju ar skolotājiem, skolas darbiniekiem, bērniem, sponsoriem, video konkursa organizēšanu, mācību stundas izveidi. Šāda tipa projektos galvenais ir nezaudēt motivāciju, kā vārdā tas tiek darīts. 
GAISS. Tas brīdis, kad sākas individuālie projekti un esi 100% pārliecināts par savu ideju – šūt kleitas un veidot kolekciju, esi atradis līdzcilvēkus, kas vēlas iesaistīties, tad sākas domas lidojums par nākotnes iecerēm un darbi, darbi, darbi. Svarīgi ir degt par savu ideju un ar to dalīties ar citiem, jo viens pazīs šuvēju, cits – fotogrāfu, un trešais būs potenciālais klients..
ZEME. Jūtu, ka kopš iesaistīšanās Go Beyond esmu mainījusies – no cilvēka, kas samierinās ar esošo situāciju, uz cilvēku, kas realizēs savas idejas. Novēlu katram piedzīvot savu GO BEYOND!

  SINDIJA BORA

SINDIJA BORA

Go Beyond mani ir iemācījis, ka jāmāk novērtet un izmantot tās spējas, kas manī ir, nevis mēģināt atdarināt citus.


  ELFA KALNIŅA

ELFA KALNIŅA

Ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, bet kopumā iegūta neatsverama pieredze un zināšanas, kas, neesot šai programmā, diez vai būtu iegūtas. Ir satikti vērtīgi cilvēki, ar kuriem kopā tālāk iet gan projekta, gan arī citus ceļus. Go Beyond noteikti nav domāts visiem, un arī man tas bija liels izaicinājums, jo komandas darbs man vienmēr ir bijis svešs un ne visai tīkams. Termiņi un noteikumi arī nav mans labākais ceļa biedrs, tomēr tas lika paskatīties uz visu ar pavisam citādākām acīm un saprast, ka tieši tas, ka tas viss nav priekš manis, patiesībā ir priekš manis! Izvirzīt, iet un sasniegt mērķus ir ļoti būtiski, bet svarīgi arī atcerēties, ka katram ir savs veids, kā nokļūt pie vēlamā mērķa.. To un vēl ļoti daudz citu atziņu esmu guvusi esot programmā. Man bija prieks sastrādāties ar komandu, ar dalībniekiem un visiem iesaistītajiem - koučiem, mentoriem, lektoriem. Katrs satiktais ir kaut ko iedevis. Un tieši tāpēc man Go Beyond asociējas ar cilvēkiem, ar pieredzi, ko viens otram dod neatkarīgi no vecuma un zināšanām.

  KONRĀDS BUŠS

KONRĀDS BUŠS

Go Beyond programmas laikā esmu ieguvis un nostiprinājis dažādas prasmes. Man nozīmīgākā no tām bija laika plānošanas un noteiktu termiņu ievērošana. 10 mēnešu laikā šī bija viena no izaicinošākajām Go Beyond prasībām. Pieminot individuālo projektu, novērtējamākais ir tas, ka programmā iegūtās motivācijas un izvirzīto mērķu dēļ pie tā tika regulāri strādāts, kā rezultātā tika īstenots pirmais projekts līdz galam. No tā secināju, ka tam, ko tu dari, ir jāvelta pēc iespējas vairāk laika, jo iegūtais prieks no pabeigtā projekta atsver visu to, ko tu esi tā dēļ upurējis. Tādējādi programmas laikā esmu ieguvis citādu - daudz mērķtiecīgāku - skatījumu uz tām lietām, ko es daru. Galvenais aspekts šajā bija vide, motivētie cilvēki līdzās. Tas veido veselīgu konkurenci un vēlmi augt. Go Beyond man bija mazā dzīves instrukcija – gluži kā recepte šefpavāram, pēc kuras vadoties, iespējams izveidot visgardāko ēdienu. Manā gadījumā – saprast savas dzīves karti, pēc kuras vēlos turpināt doties ceļā. “Kurš gan cits, ja ne tu,” tie ir vārdi, kas galvā skan gandrīz katru dienu. Tā ir mana pārliecība, un paldies par to Go Beyond! 

  RITA RĪTIŅA

RITA RĪTIŅA

Piesakoties Go Beyond, programmas apraksts tobrīd pilnībā atbilda manām vēlmēm par pašattīstību un izaugsmi. Viena no lielākajām atziņām un pārliecībām, kas tiek iegūta programmas laikā ir, ka mēs varam vairāk nekā paši spējam iedomāties, tikai jābūt kādam, kas to parāda, iedrošina vai palīdz - ir tikai jāuzstāda mērķis un jāiet uz to. Individuālā projekta sākumā man nebija skaidras vīzijas, ko es vēlētos darīt, zināju vienīgi to, ka gribu izdarīt kaut ko vērtīgu citiem, paliekošu. Cenšoties izvēlēties starp diviem sākumā it kā nesavienojamiem projektiem, tapa ideja, par ko biju pārliecināta, ka tā ir īstā. Šajā procesā nācās izmantot gan radošo domāšanu, gan censties saskatīt iespējas tur, kur liekas, ka to nav, gan arī nepadoties un strādāt, līdz esi apmierināts ar gala rezultātu. Tā nu mazais projekts, kas sākumā bija plānots kā viens pasākums vidusskolēniem, pārtapa par vairāku pasākumu sēriju par vairākām profesijām ne tikai vidusskolēniem, bet arī studentiem.

Taču visvērtīgākais man likās sociālais projekts programmas sākumā, no kura galvenā atziņa man ir, ka ,palīdzot citiem, es pati daudz ko ieguvu: jaunus draugus, plašāku skatu uz dzīvi, pozitīvas emocijas, neaizstājamu pieredzi un, protams, neaizmirstamas atmiņas. Par to varu noteikti ar pārliecību teikt, ka, ejot uz mērķi, ir jāiemācās izbaudīt arī pats process.