Go Beyond ’18 izlaidums

18. augustā, fonda “DOTS” telpas piepildīja plašs cilvēku pulks –  Go Beyond komanda, programmas sadarbības partneri, šī gada dalībnieki un viņu tuvākie. Šīs sanākšanas iemesls bija patiesi svinīgs un pacilājošs – 10 izturīgākie šī gada dalībnieki absolvēja programmu un kļuva par “Go Beyond alumni”.

Protams, jaunais tituls nevienam dalībniekam nav nācis viegli un pie tā ir smagi strādāts visu 10 mēnešu garumā. Absolventes Martas vārdiem – “savai izaugsmei ir jāvelta laiks”. Tieši tāpēc pasākuma pirmajā daļā jaunieši pastāstīja, kas ir darīts un pie kā šo mēnešu laikā strādāts. Tāpat katrs no dalībniekiem dalījās ar dažādām mācībām un atziņām par savu izaugsmi šo mēnešu laikā. Klausoties jauniešu prezentācijas, visiem klātesošajiem skaidrs bija viens – šie jaunieši ir Latvijas nākotne, kas spēj paveikt lielas lietas, iedvesmot līdzcilvēkus un dot pievienoto vērtību visam, ko viņi dara. Prezentāciju sadaļu skaisti un iedvesmojoši noslēdza  nu jau absolvente Una Arbidāne – jaunie absolventi saņēma sirsniņas, kuras izkrāsot pašiem savās krāsās.

Pēc jauniešu prezentācijām sekoja paldies vārdi gan sadarbības partneriem, gan pašai Go Beyond komandai, gan arī visiem pārējiem, kas iesaistījušies šī gada programmā. Protams, pēc prezentācijām, iedvesmojošajām runām un daudzajiem “paldies”, sekoja arī 10 mēnešu laikā nopelnītā kūka ar šampanieti.

Izsakām lielu paldies visiem, kas šogad bijuši klāt Go Beyond programmai! Tāpat sakām paldies par darbu un centību, kā arī apsveicam ar pieveiktajām grūtībām visus šī gada dalībniekus – Anitu Olavu, Martu Muižnieci, Elfu Kalniņu, Signi Džuljetu Ziediņu, Sindiju Boru, Leldi Gustu, Elīnu Peisenieci, Unu Arbidāni, Raivo Vilcānu un Dārtu Kamillu Kambalu! Un, citējot absolventi Elfu Kalniņu: “Apzinieties un novērtējiet tos resursus, kuri ir apkārt. Mums netiek dota iespēja sapņot nepiepildāmus sapņus. Visas idejas, kuras ienāk mūsu prātos, ir īstas un realizējamas.”

18 augusts 2018