Go Beyond ’19 izlaidums

Go Beyond programmas laikā 2019. gadā ir aizvadīti piedzīvojumiem un izaicinājumiem bagāti 7 mēneši – tieši tikpat, cik mūsu absolventi. Programmas laikā jaunieši ir virzījuši savu izaugsmi, ik mirkli cenšoties pārkāpt sevi un dodoties pretī jauniem izaicinājumiem.

Savu iekšējo resursu apzināšanās un rīcība sociālo un individuālo projektu laikā dalībniekus izaicināja jaunām atziņām, ieguvumiem un pasaules skatījumam. Šogad individuālos projektus izlaidumā prezentēja septiņi jaunieši  – Kristaps, Inga, Mārtiņš, Melānija, Niks, Līva un Madara. Projekti parādīja, cik dažādi ir mūsu jaunieši, un cik dažāda un plaša ir iespēju pasaule. No projekta, kas vērš uzmanību uz tādu sociālo problēmu sabiedrībā kā ieslodzīto resocializāciju līdz pat robežu pārkāpšanai, stopējot pāri Eiropai 2000 km.

Programmas laikā Go Beyond jauniešiem tika sniegti dažādi atbalsta rīki savu projektu īstenošanai – individuālais un komandu koučings, mentorings, pašizaugsmes semināri un tikšanās ar talantīgiem cilvēkiem, tādā veidā nodrošinot atbalstošu vidi izaugsmei. Paldies visiem, kas ir atbalstījuši jaunos absolventus šajā gadā, kā arī snieguši atbalstu Go Beyond programmas attīstībai.

Vienam posmam noslēdzoties, tiek pavērtas durvis jaunām virsotnēm un iespējām – jauno dalībnieku pieteikšanās Go Beyond 2020 programmai jau ir sākusies.

15 augusts 2019