Go Beyond ’20 izlaidums

No 70 pieteikumiem Go Beyond programmā 2020.gadā tika atlasīti 19 spēcīgi un talantīgi jaunieši! Pēc piedzīvojumiem, emocijām un notikumiem bagātiem septiņiem mēneši, šī gada maijā varējām sveikt 9 jauniešus ar programmas noslēgumu!

Ar augstiem sasniegumiem programmu absolvēja Rūdolfs Grundmanis, Evita Ostrovska, Liene Poprocka! Sveicam absolventus Kristeru Krišu Bērziņu, Līvu Jansoni, Līvu Elizabeti Liepiņu, Liliju Pinni, Oskaru Rimšu, un Margaritai Mačiņai.

Šī posma laikā esam izaicinājuši gan sevi, gan viens otru, procesā iegūstot kaut ko sākumā netaustāmu, tomēr ilgtermiņā ļoti nozīmīgu – izaugsmi. Novēlam, lai dalībniekiem, programmas veidotājiem un sadarbības partneriem iegūtās atziņas un pieredzes ir dzinējspēks turpināt pārspēt sevi un iekarot jaunas, neticami augstas virsotnes. 

Mēs lepojamies ar visiem dalībniekiem, kuri programmas laikā strādājuši pie individuālajiem mērķiem, entuziastiski risinājuši sabiedrības sociālos izaicinājumus, kļuvuši pārliecinātāki par sevi un pilnveidojuši visdažādākās prasmes. Bet – šis ir tikai sākums. Dalībniekus sagaida vēl daudz durvju, kuras atvērt, izaicinājumu, ko pārvarēt un panākumu, ko svinēt.

Aicinām dalībniekus doties ceļā ar misijas apziņu un drosmi, lai ikviens šķērslis ir pārvarēšanas vērts. Novēlam, lai Go Beyond laikā iesāktie projekti, idejas un mērķi turpina dzīvot – turpinot sniegt ieguldījumu gan personības pilnveidē, gan sabiedrības veidošanā. 

Uz tikšanos programmas 2021. gadā!

30 maijs 2020