Go Beyond 2020. gada programma

Go Beyond 2020. gada programmā tika uzņemti 19 motivēti un enerģiski jaunieši, kas parādīja gatavību pārspēt savu spēju robežas un izaicināt sevi septiņu mēnešu garā piedzīvojumā!

Programmas 2020.gads aizsākās ar izbraukuma semināru, kurā dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar programmas struktūru, sagaidāmajiem izaicinājumiem. Dalībnieki apskatīja līderības nozīmi, nostiprināja savas sadarbības prasmes darbā komandā, un komandā gatavojās nākamajiem izaicinājumiem. Sadarbībā ar Lumina Learning programmas dalībnieki pievērsās personības analīzei, kas ir būtisks elements apzinātai dalībai komandā un savas izaugsmes veidošanā.

Gudru mērķu izvirzīšana ir pamats veiksmīgai projektu norisei, un savas un komandas virzības definēšanai, tāpēc seminārā programmas dalībnieki spēra pirmos soļus SMART mērķu metodes apguvē. Seminārā ar individuāliem un komandas uzdevumiem dalībniekiem ir iespēja iegūt profesionālajā vidē noderīgas zināšanas un izaicināt sevi pretī saviem mērķiem un darbam komandā. Dalība programmā nodrošina nerimstošu izaugsmi un nodrošina iespēju pārskatīt savas veiksmes un piedzīvotās grūtības, lai spertie soļi uz priekšu būtu vēl pārliecinātāki un drošāki!

Go Beyond jauniešu attīstības programma radīta, lai attīstītu līderības un sociālās prasmes, veicinot dalībnieku profesionālo un personīgo izaugsmi. Īstenojot sociālos un individuālos projektus, kas rada pozitīvu ietekmi uz apkārtējo sabiedrību, jauniešiem ir iespēja attīstīt nākotnes līderiem būtiskākās prasmes.

Esam pārliecināti, ka jaunatne ir mūsu nākotne – ja Tu redzi sevi veidojam labāku nākotni sev un citiem, piesakies programmā kā dalībnieks, atbalstītājs vai draugs!

2 novembris 2019