Go Beyond’19 vadības komandas atbalsts

Lai nodrošinātu Go Beyond programmas attīstību un norisi, tās pamatakmens ir spēcīga un saliedēta vadības komanda. Šogad programmas ietvaros vadības komanda nomainījās pilnībā, un lai īstenotu pārliecinošu programmas turpmāko attīstību, būtisks uzdevums bija īstenot sadarbošanos savstarpēji.

Ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, Go Beyond vadības komandai šogad bija iespēja izmantot koučingu. Koučings sniedz iespēju domāt ārpus robežām, izprast un sajust savu un komandas potenciālu, kā arī tas māca apzināti rīkoties tā, lai sasniegtu definēto rezultātu dzīvē un projektos. Komandas koučinga ietvaros tika sniegta iespēja katram vadības komandas posmam apzināties savas stiprās puses, kā arī vienoties par kopīgiem mērķiem, atbildībām un programmas virzību. Jebkuras komandas veiksmes stāstu var skatīt no divām pusēm – komandas darbs, un arī katra komandas biedra individuālais darbs, līdz ar to ļoti būtiska ir arī individuālā pašizaugsme. Individuālais koučings komandas dalībniekiem sniedza iespēju strādāt ar sevi, lai veiksmīgāk darbotos komandā un pretī izvirzītajiem mērķiem.

Go Beyond programma sniedz iespēju ne tikai dalībniekiem, bet arī programmas vadītājam un komandai attīstīt nākotnes līderiem būtiskākās prasmes, kas veicina viņu profesionālo un personīgo izaugsmi. Nebeidzami izaicinājumi un izaugsme ir programmas būtiska sastāvdaļa!

22 marts 2019