Go Beyond ’20 vadības komandas atbalsts

Kopš Go Beyond pirmsākumiem programmas dzinējspēks vienmēr ir bijusi vadības komanda. Laikam ejot, vadības komanda ir mainījusies un piedzīvojusi dažādas pārmaiņas. Sākot 2018. gada programmu, vadības komandas sastāvs bija pilnībā nomainījies, turpinot programmas vadību bez programmas dibinātājiem. Tieši kopš šī gada komandas uzturēšanas gars un motivācija ir palikusi vēl svarīgāka. Katras brīvprātīgās organizācijas veiksmes atslēga ir stipra, saliedēta komanda, lai darbs veiksmīgi turpinātos un biedrība turpinātu funkcionēt. Taču nereti par to tiek aizmirsts, ietaupot finansiālos līdzekļus.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta “Jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursam” Go Beyond jau otro reizi saņem finansiālo atbalstu, kas ir paredzēts vadības komandas motivācijai un attīstībai.

2019./2020. gada ietvaros tika nodrošināti četri vadības komandas darbsemināri ar pieaicinātiem lektoriem:  “Grupas dinamika, darbs ar jūtām un emocijām” (lektore Lāsma Novikova), “Lielā atgriezeniskā saite par programmu” (lektors Claudio Andres Rivera) un divkāršais “Lumina Learning, attiecību veidošana” darbseminārs (koučinga trenere Gita Meldere). Šo saliedējošo nodarbību ietvaros tika ļoti veiksmīgi nodrošināta 2020. gada un 2021. gada vadības komandas sastāva nomaiņa. Projekta ietvaros notika astoņas stratēģiskās plānošanas domnīcas, kuru mērķis bija visai komandai kopā izrunāt aizvadītā mēneša notikumus programmā un plānot nākamos darbus, kā arī tika nodrošinātas telpas SPIIKIIZI attīstības centrā, kuras varēja izmantot gan vadības komanda, gan dalībnieki.

Šogad ar konkursā iegūtā finansējuma atbalstu liela uzmanība tika pievērsta Go Beyond vizuālajam tēlam: tika atjaunota biedrības mājaslapa, kuru turpmāk varēs viegli pārvaldīt; izveidots digitāls sadarbības piedāvājums, ar kura palīdzību tiks uzrunāti nākamo gadu atbalstītāji; izveidots biedrības vizuālais tēls, kas redzams mājaslapā, sadarbības piedāvājumā, bannerī, video un sociālo tīklu publicitātes materiālos.

2020. gada komandas vārdā pateicamies par atbalstu un ceram uz sadarbību nākamajos projektos!

13 augusts 2020