No dalībnieka par vadītāju

Ar prieku ziņojam, ka Go Beyond 2015 absolvents Eduards Krūmiņš būs jaunais programmas vadītājs. Ko Eduards ieguvis, esot programmā, komandā? Ko viņš vēlas paveikt turpmākajos 2 gados? Par to visu lasi tālāk nelielā intervijā.

Kas bija tavs lielākais ieguvums no GB programmas?

Go Beyond es ieraudzīju, cik labi un efektīvi es varu strādāt ar sevi, lai pilnveidotos un nākotnē varētu sasniegt arvien jaunas virsotnes un piepildīt sapņus. Ieraudzīju to, cik plašas ir manas iespējas, lai darītu labu sev un citiem. Kopā ar lielisku rīku bagāžu, es nokļuvu ļoti piepildītā un motivējošā vidē, kas palīdz darīt labāko, kas ir manos spēkos.

Ko tev nozīmē Go Beyond? Kas tevi motivēja uzņemties vadītāja amatu?

Go Beyond manā izpratnē ir lielisks rīks, drīzāk rīku kopums, kas palīdz attīstīties sabiedrībai un veidot spēcīgu jauniešu paaudzi, kas jau tuvākajā nākotnē būs atbildīgi par procesiem sabiedrībā un valstī, vietējos un starptautiskos uzņēmumos. Es ticu, ka labais vairojas ģeometriskā progresijā. Priekš manis Go Beyond ir veids, kā veidot labāku sabiedrību, lai mēs visi tajā justos labi un varētu kopīgi augt un attīsties. Ļoti svarīgs programmas aspekts, manā skatījumā ir iespēja jauniešiem iepazīt darba vidi un iepazīt, iespējams, savus nākamos darba devējus, kā arī sociālajiem un sadarbības partneriem atklāt arvien jaunus, talantīgus, darboties gribošus jauniešus. Ir prieks kalpot par saikni starp šīm pusēm.

Ko tu vēlētos panākt/kādas izmaiņas veikt savā termiņa laikā?

Pirmkārt, gribu novadīt programmu labākajās Go Beyond tradīcijās, kas ietver precizitāti, kvalitāti, atvērtību un iedziļināšanos ikvienā situācijā. Otrkārt, man ir svarīgi, lai par šādu iespēju attīstīt personību uzzina gan pēc iespējas vairāk jauniešu, gan viņu vecāki, kā arī panākt, lai vairāk jauniešiem būtu iespējas apgūt programmu 10 mēnešu garumā vai kādus tās aspektus īsākā laika posmā.

Kas, tavuprāt, ir pats vērtīgākais, ko jaunietis var iegūt Go Beyond laikā?

Ņemot vērā programmas plašo darbības lauku, arī ieguvumi ir daudz un dažādi – kādam tās ir pilnveidotas komunikācijas prasmes, kādam – pārliecība par saviem spēkiem, citam savukārt vide un jaunais kontaktu loks, kāds kā vērtīgāko ieguvumu atzīmētu spēju iedziļināties sevī un izprast savu domu gaitu, kāds izceltu izpratni par iespēju ietekmēt savu un citas dzīves. Manuprāt, visvērtīgākais ir tas, ka katrs dalībnieks priekš sevis var paņemt pareizo kombināciju, lai varētu turpināt savas darba un ikdienas gaitas ar augsti paceltu galvu, mērķtiecīgi sasniedzot vislabākos rezultātus jomās, kas viņam ir svarīgas.

1 septembris 2016