Pieredzes stāsts: Tik uz priekšu!

Kad pieteicos Go Beyond programmai, zināju, ka man dzīvē vajadzīgs neliels spēriens – biju apjukusi plašajās izvēles iespējās un nezināju, kurp īsti doties. Programmas laikā nesaņēmu spērienu, bet gan ko daudz labāku – dažādus rīkus, piemērus, padomus par to, kā atrast virzienu, kā izprast sevi un apkārtējos, kā paveikt lietas, kā augt un attīstīties.

Dažādu izaicinājumu brīžos bija iespēja apjaust, ko tad es īsti varu paveikt, kas man padodas, kādas prasmes vēl būtu jāapgūst. Ja programmas sākumā šķita, ka mērķi, vīzija, misija ir tikai vārdi bez īpašas nozīmes, šobrīd ļoti novērtēju, ka man ir izdevies tos vārdus noformulēt un pielietot ikdienā, izdarot lielākas un mazākas izvēles. Go Beyond komanda ir pilna jauniešu ar lieliskām idejām  par to, kā padarīt pasauli kaut nedaudz labāku, un viņi tiešām tic programmas milzīgajam potenciālam palīdzēt katram tās dalībniekam un visai sabiedrībai kopumā.

Atbalstošā vide gan no komandas, gan no citu dalībnieku vidus (īpaši satriecošas bija mūsu sociālā projekta grupiņas meitenes) ļauj pieņemt mazliet pārdrošus lēmumus, izaicināt sevi uz lielākiem sasniegumiem un neapstāties pat brīžos, kad gribas teikt nu gan viss ir slikti! Esmu ārkārtīgi priecīga un pateicīga par iespējām un drosmi, ko Go Beyond man devis. Tagad tikai uz priekšu un uz augšu!

5 septembris 2016